Fonex Kosmetikum | Brands
35
page,page-id-35,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,boxed

Brands

fonex_logosKendi geliştirdiği ve tescil ettirdiği 100’ü aşkın ürünü ile tüketicilerin tercihi olan Fonex Kozmetik, yurt dışında da Gummy markası ile geniş kitlelere ulaşıyor. Kullanıcıların ve profesyonellerin ihtiyaçlarına uygun geliştirilen Gummy, uluslararası standartlardaki kalitesi ile fark yaratıyor. Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Fonex Kozmetik özel formüllü Gummy markalı ürünleri ile bakımlı erkeklerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Premium bir ürün grubuna sahip olan Gummy ’nin 65 ülkeye ihracatı yapılıyor.

 


 

fnx_logos Fonex Kozmetik tarafından profesyoneller için geliştirilen ve 2013’te üretimine başlanan FNX markası, erkek bakım ürünleri sunuyor. Tamamen erkeklere yönelik premium marka olarak tasarlanan FNX, Türkiye çapındaki seçkin kuaförlerin tercihi.FNX markasının ürün yelpazesinde; jöle, wax, tıraş jeli, tıraş kolonyası, tıraş balm, saç toniği, saç spreyi yer alıyor. Cilt ve saç bakımında üstün kalitede ürün arayışında olanlar FNX markasına seçkin kuaför salonlarından ulaşıyor.

 


 

gummy_logos Kendi geliştirdiği ve tescil ettirdiği 100’ü aşkın ürünü ile tüketicilerin tercihi olan Fonex Kozmetik, yurt dışında da Gummy markası ile geniş kitlelere ulaşıyor. Kullanıcıların ve profesyonellerin ihtiyaçlarına uygun geliştirilen Gummy, uluslararası standartlardaki kalitesi ile fark yaratıyor. Yenilikçi ürünleriyle dikkat çeken Fonex Kozmetik özel formüllü Gummy markalı ürünleri ile bakımlı erkeklerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Premium bir ürün grubuna sahip olan Gummy ’nin 65 ülkeye ihracatı yapılıyor

 


 

astra_logos Fonex tarafından kullanıcılara sunulan Astra saç kurutma ve fön makinesi ile saç düzleştirici ürünler üretiyor. Kuaföre gitmeden saçlara kolayca şekil vermeyi sağlan Astra ürünleri ile saçlar, elektriklenme olmadan istenen şekil alıyor… Ergonomik tasarımıyla da rahat kullanım sağlıyor.

 

 

 


 

vanelly_logos Vanelly markalı sir ağda çeşitleri ile hanımlar için zor ve sevimsiz bir işlemi daha kolay hale getiriyor. Konserve, Kartuş ve Kalıp olarak sunulan sir ağdaların Pudralı, Naturel ve Azulen çeşitleri bulunuyor. Deride ipeksi bir his bırakan, sürülürken parlak ve kadifemsi görünümde olan, Pudralı Sir Ağda; hat yapmıyor ve tortu bırakmıyor. Özellikle hassas ve ince derilerde, tahriş etmeden acısız uygulama sağlıyor.NaturelSir Ağda ise sert ve kalın tüyleri sorun çıkartmadan alıyor, deride ipeksi bir his yaratıyor.AzulenSir Ağda da her cilde uygulanabiliyor ve deriyi tahriş etmeden tüyleri alıyor.Vanelly marka Sir Ağda çeşitleri; 100 ml, 240 ml, 500 ml ve 800 ml’lik ambalajlarda sunuluyor.


 

argonal_logos Doğal yolla bakım sağlayan Arganol, kuruyan saçları nemlendirip, canlılığını korumasını ve kolayca şekil almasını sağlıyor. Arganol ‘un birkaç damlası bile, sahillerin en havalı saçlarına sahip olmak için yeterli… Saçı derinlemesine nemlendirip canlandırarak mükemmel parlaklık verir, bakım yapıp ısı ile şekillendirmeye karşı koruma altına alır. Nemli saça eşit olarak uygulamanın yeterli olduğu şekillendirici iksir, saçın kolayca düzleşmesini sağlıyor. Hafif yapısıyla saça hemen nüfuz ederek yağlı görüntü bırakmayan iksir, içeriğindeki koruyucu elementler sayesinde saçı korurken zor şekil alan saçları da yumuşatıyor, elektriklenmesini engelliyor. İksirin birkaç damlası bile boyalı, gölgeli, permalı ve röfleli saçları nemlendirerek kolayca şekil alması için yeterli oluyor. Doğal yolla bakım ve nem sağlayan Arganol, saçın kuruma zamanını da yüzde 50 azaltıyor